Szarości w aranżacji wnętrz to w ostatnim czasie bardzo modne i chętnie wybierane rozwiązanie. Szare ściany, kanapy, czy dodatki świetnie prezentują się z każdym niemal kolorem, więc nic dziwnego, że przez wiele osób szarość nazywana jest nową bielą. Ta barwa sprawdzi się również w kuchni oraz w łazience, dlatego warto rozważyć wybór szarych płytek.

Płytki Tubądzin w kolorze szarym to ciekawa propozycja dla osób ceniących wysoką jakość, które szują materiałów wykończeniowych do stylowo urządzonego mieszkania. Ceramika ścienna doskonale sprawdza się wszędzie tam, gdzie panuje duża wilgotność lub też konieczne jest zabezpieczenie wybranych powierzchni przed zabrudzeniami. Oferowane przez firmę Tubądzin płytki w kolorze szarym to nie tylko praktyczne rozwiązanie, ale również dbałość o estetykę i dopracowane szczegóły. Ponieważ ten odcień świetnie komponować się będzie z każdą dowolną barwą, doskonale sprawdzą się one w dowolnych aranżacjach, zarówno klasycznych, jak i nowoczesnych, będą również świetnym uzupełnieniem wystroju w stylu skandynawskim.

Szare płytki Tubądzin można również zestawić z innymi kolorami. W małych pomieszczeniach warto sięgnąć po biel jako uzupełnienie szarości, ponieważ jasna kolorystyka optycznie powiększa wnętrze. Takie połączenie pozwoli więc nieco wyrównać proporcje. W zestawieniu z bardziej intensywnymi kolorami można z kolei ożywić aranżację. Więcej ciekawych pomysłów na wystrój kuchni lub łazienki znajdziesz na

  Wykorzystywanie elektronarzędzi