Mały, ale potężny! Kompaktowa drukarka HP DeskJet 3760 to jedna z najmniejszych drukarek wielofunkcyjnych, która łączy w sobie funkcje drukowania, skanowania i kopiowania na najmniejszej przestrzeni. Ze względu na niewielkie wymiary, mała drukarka HP znajdzie swoje miejsce wszędzie, zarówno w biurze, jak i w domowym biurze. W pięknym niebiesko-białym kolorze urządzenie bez trudu dopasowuje się również do każdego wnętrza. HP DeskJet 3760 wykonuje zadania kopiowania i drukowania z dużą szybkością a hp 3790 tusz to jej niezbędnik.

HP 3790 tusze – poznaj wszystkie najważniejsze parametry

Wielofunkcyjna drukarka drukuje do 8 stron na minutę w trybie czarno-białym i do 5,5 strony w kolorze. Pomimo dużej szybkości drukowania, produkty do drukowania nie tracą na jakości i przekonują wspaniałymi kolorami i ostrym jak brzytwa tekstem. Aby uzyskać wysokiej jakości wydruki, HP DeskJet 3760 współpracuje z wkładami do drukarek takimi jak hp deskjet ink 3790 tusze.

Jeśli HP nie drukuje już niezawodnie, wkłady drukarki mogą wymagać wymiany. Urządzenie wykorzystuje atramenty czarne i kolorowe do termicznego druku atramentowego. Podczas gdy kolor czarny jest sprzedawany w jednym wkładzie i jest to hp deskjet ink advantage 3790 tusze, kolory magenta, cyjan i żółty są połączone w jednym wkładzie drukarki. Dlatego potrzebujesz tylko 2 wkładów atramentowych do HP DeskJet 3760.

Hp 3790 tusz – koniecznie przeczytaj zanim dokonasz zakupu

HP jest jednym z największych na świecie producentów systemów druku. Nic dziwnego, że akcesoria do drukarek, które są dołączone do drukarek, takie jak wkłady atramentowe, mają również wysoki standard techniczny. Dotyczy to również atramentów używanych w DeskJet 3760 takich jak hp 3790 tusze czarne: https://www.drukuj24.pl/wklad-atramentowy-f6v25ae-black-oryginalny.html

  Lustra wiszące do łazienki - Niezbędny dodatek dla Twojej łazienki

W ostatnich zdaniach podsumowania warto przedstawić kilka najistotniejszych cech jakimi wyróżniają się hp deskjet ink 3790 tusze w kolorze czarnym. Przede wszystkim jest to wkład, który pozwoli na wydrukowanie najlepszej jakości wydruku na 360 stronach. Pojemności wkładu to standardowo jak przy takich tuszach, 6ml.