Colostrum bovinum należy do składników, które ma dobroczynne właściwości dla całego organizmu człowieka, bez względu na wiek. Posiada ona szereg składników, które pozwalają na szybki rozwój młodego organizmu. Dowiedziono, że ma ona również pozytywny wpływ na nasze organizmy. Sportowcy mogą szybciej regenerować swoje ciała. Osoby po ciężkich chorobach łatwiej wracają do sprawności.

Wykorzystanie colostrum przy problemach z organizmem

Kolejnym aspektem, który poprawia działanie siary, jest zapobieganie problemom żołądkowo-jelitowym, które wywołuje często używanie niesteroidowych leków przeciwzapalnych. Problemy żołądkowo- jelitowe, są regulowane w przypadku biegunki idiopatycznej (biegunki nieznanego pochodzenia) u osób z zaawansowaną infekcją HIV, jak również biegunki wywołanej przez Escherichia coli (E. coli).

Składniki zawarte w siarze wspomagają zyskiwanie odporności, przez posiadanie wysokiego stężenia przeciwciał IgA i IgG. Przeciwciała są białkami, które zwalczają wirusy i bakterie, szczególnie w obrębie górnych dróg oddechowych.

Producent produktów z colostrum – Geneactiv

Stosowanie regularne produktów z colostrum może niebagatelnie poprawić funkcjonowanie całego organizmu. Sprawdzony producent, Geneactiv, na swojej stronie posiada całą game produktów z colostrum, które sprawdzą się również u najmłodszych. Oferta jest dostępna na stronie:

  Kształtujące się gusta społeczne