• Parkingi na nowych osiedlach

   Parkingi na nowych osiedlach

   Wiele osób szukając wymarzonego mieszkania zwraca uwagę na miejsca parkingowe. W dzisiejszych czasach praktycznie każda rodzina posiada przynajmniej jeden samochód, więc niezwykle istotną sprawą jest możliwość bliskiego zaparkowania auta od miejsca zamieszkania. Nikomu bowiem nie uśmiecha się zostawianie samochodu na sąsiednich ulicach lub tracenie czasu na szukanie wolnego miejsca na osiedlu, jeżdżąc w kółko. Na …»
  • Nie dla różu i błękitu

   Nie dla różu i błękitu

   Często spotykane jest przyporządkowywanie małym dzieciom kolorów. Różowy odcień przeznaczany jest dla dziewczynek a błękitny dla chłopców. Wszystko co związane z maluchami kręci się tylko wokół tych kolorów. Sytuacja ta ulega, jednak ciągłym zmianom. Dostępnych jest przecież wiele innych opcji dotyczących wystroju pokoju naszego malucha. Dość dobrze prezentują się pokoje w różnych tonacjach beżu i …»
  • Kształtujące się wymagania społeczne

   Kształtujące się wymagania społeczne

   Nowoczesny świat pokazuje nam jak wielkie zmiany zaczynają kierować nami, naszymi wymaganiami, czy zadowoleniem związanym z przestrzeni mieszkalnych z jakimi mamy do czynienia. Nowoczesne rozwiązania stają się czynnikami szczególnymi, warto jednak pamiętać, że to waśnie dekoracje wnętrz stają się ostatecznym szlifem nadającym niezwykłość w naszych przestrzeniach mieszkalnych. Zmiany stają się czynnikami najważniejszymi, aby rozwój mógł …»
 • Szare płytki Tubądzin – w jakich wnętrzach się sprawdzą?

  Szarości w aranżacji wnętrz to w ostatnim czasie bardzo modne i chętnie wybierane rozwiązanie. Szare ściany, kanapy, czy dodatki świetnie prezentują się z każdym niemal kolorem, więc nic dziwnego, że przez wiele osób szarość nazywana jest nową bielą. Ta barwa sprawdzi się również w kuchni oraz w łazience, dlatego warto rozważyć wybór szarych płytek.

  Płytki Tubądzin w kolorze szarym to ciekawa propozycja dla osób ceniących wysoką jakość, które szują materiałów wykończeniowych do stylowo urządzonego mieszkania. Ceramika ścienna doskonale sprawdza się wszędzie tam, gdzie panuje duża wilgotność lub też konieczne jest zabezpieczenie wybranych powierzchni przed zabrudzeniami. Oferowane przez firmę Tubądzin płytki w kolorze szarym to nie tylko praktyczne rozwiązanie, ale również dbałość o estetykę i dopracowane szczegóły. Ponieważ ten odcień świetnie komponować się będzie z każdą dowolną barwą, doskonale sprawdzą się one w dowolnych aranżacjach, zarówno klasycznych, jak i nowoczesnych, będą również świetnym uzupełnieniem wystroju w stylu skandynawskim.

  Szare płytki Tubądzin można również zestawić z innymi kolorami. W małych pomieszczeniach warto sięgnąć po biel jako uzupełnienie szarości, ponieważ jasna kolorystyka optycznie powiększa wnętrze. Takie połączenie pozwoli więc nieco wyrównać proporcje. W zestawieniu z bardziej intensywnymi kolorami można z kolei ożywić aranżację. Więcej ciekawych pomysłów na wystrój kuchni lub łazienki znajdziesz na https://grupamo.pl/marki-producenta/tubadzin/.

  Możliwość komentowania jest wyłączona.